kluby Dobré Ráno pro Obchod, nejen pro podnikatele

Pravidelná a neformální setkání odborníků a osobností z různých oborů.

Každých 14 dní se setká maximálně 20 podnikatelů s exkluzivitou oboru, během 120 minut mají možnost se představit a oslovit účastníky i potenciál cca 2000 kontaktů s osobním doporučením.

Proč to vlastně děláme?

 • Protože více než 65% obchodu je vygenerováno prostřednictvím referencí.
 • Protože reference má o 80% větší šanci obrátit se v obchod než neohlášený telefonát nebo návštěva.
 • Protože se rádi scházíme s lidmi jako jsme my. Kteří hledají nové a jiné výzvy, řeší podobné situace.
 • Protože věříme, že dlouhodobé a důvěrné vztahy, zásadně pomáhají našemu podnikání.

Program setkání, které je vždy se snídaní

 • 1
  Ve středu i v pátek snídáme od 7:45h a pracujeme od 8:00h do 9:59h
  Začátek vždy zajišťuje profesionální moderátor. Během 15 minut vysvětlí jak to bude probíhat, rozdá seznamy účastníků, podklady pro rekapitulaci, formulář pro doporučení a program klubu. Představí všechny účastníky, upozorní na prostor pro vizitky a reklamní materiály a předá slovo prvním účastníkům.
 • 2
  Každý účastník má 2-3 minuty na vlastní představení a 120 minut na vytváření vztahů
  Představuji se 3 firmy v jednom bloku a následuje 3-4 minuty na "dovysvětlení". To je čas kdy se účastní mohou na cokoli a kohokoli zeptat. Takže máme blok cca 10 minut, který se opakuje dokud se nepředstaví všichni účastníci.
 • 3
  Nezapomínáme na opakování a vzdělávání
  Po představení následuje rekapitulace. Každý účastník připomene a zopakuje domluvené kontakty a schůzky, abychom na nic nezapomněli. Jelikož se setkávají odborníci, máme naše "okénko do oboru". Je to část, kdy se dozvídáme nové trendy a novinky z určitého oboru. Pro případ, že někomu nestačí 2 minuty, může využít našich "ochutnávek spolupráce". Příležitost lépe představit svoje podnikání a firmu.
 • 4
  Vždy končíme do 10:00 hodiny
  Končíme tak, aby bylo možné stihnout pracovní povinnosti ještě před obědem.

První návštěva stojí 300 nebo 400 Kč, druhá návštěva stojí 600 nebo 800 Kč a jsou bez podmínek 🙂

Třetí návštěva je možná pouze se souhlasem organizátora, protože po druhé návštěvě se rozhodnete, jestli se stanete členem nebo ukončíme spolupráci. Je na Vás, jestli preferujete osobní vztahy a dlouhodobou spolupráci nebo ne 🙁 

Máme motto: PŘÍLEŽITOST - INSPIRACE - SPOLUPRÁCE - DOPORUČENÍ.

Od roku 2011 organizujeme podnikatelské kluby Dobré Ráno pro Obchod – pravidelná setkání zajímavých osobností, podnikatelů, manažerů a pracovníků vždy z různých oborů. Cílem našeho setkávání je pravidelně získávat nové zákazníky, kontakty s osobním doporučením, informace a zkušenosti – jednoduše vytvářet vztahy a příležitosti. Na těchto setkáních budete čerpat energii, motivaci, inspiraci a využijete nové, jiné možnosti rozvoje